G├╝venlik & Gizlilik

Firmam─▒z ziyaretçilerinin güvenli bir ortamda ve rahatça al─▒┼čveri┼č yapabilmelerini sa─člamak için gerekli bütün tedbirlerini alm─▒┼čt─▒r.

Kullanmakta oldu─čumuz 128 bit SSL sayesinde kredi kart─▒ bilgileriniz üçüncü ┼čah─▒slar─▒n gözünden ve müdahalesinden korunmaktad─▒r.

Sipari┼č i┼člemlerinin bütün a┼čamas─▒nda 128 bit SSL güvenlik alan─▒ içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak k─▒r─▒lmas─▒ mümkün olmayan bir ┼čifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdi─činiz kredi kart─▒ bilgileriniz ┼čifrelenerek bankaya gönderilir ve bu i┼člem s─▒ras─▒nda bu bilgilere bizlerin dahi ula┼čabilmesi mümkün de─čildir.

sanatsalhali.com hiçbir mü┼čterisinin kredi kart─▒ bilgilerini sisteminde saklamamaktad─▒r. Bu sebepten dolay─▒ kendi kredi kart─▒ güvenli─činiz için, her sipari┼č olu┼čturma a┼čamas─▒nda kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Güvenli bir ortamda oldu─čunuzdan emin olmak için ;

Taray─▒c─▒n─▒z─▒n adres çubu─čunda http:// yerine https:// olmas─▒na ve taray─▒c─▒n─▒z─▒n sa─č alt kö┼česindeki sar─▒ kilit i┼čaretinin kapal─▒ oldu─čuna dikkat ediniz. E─čer bu iki ko┼čul sa─članm─▒┼č ise güvenli bir ortamdas─▒n─▒z demektir. O an girmi┼č oldu─čunuz bilgilere üçüncü ┼čah─▒slar─▒n ula┼čmas─▒ mümkün de─čildir.